SYSTEMY ZAWIASW DO WSZYSTKICH ZASTOSOWAŃ

CLIP top BLUMOTION - innowacyjna technika zintegrowana w puszce zawiasu

CLIP top BLUMOTION łączy innowacyjną technikę, wyrżniane na całym świecie wzornictwo i komfort ruchu na najmniejszej powierzchni, ponieważ BLUMOTION jest już zintegrowany w puszce zawiasu. Nowy punkt obrotu stwarza dodatkowe możliwości planowania, także dla drzwi o pogrubionej krawędzi. W ten sposb każde drzwi poruszają się elegancko, delikatnie i cicho. W razie potrzeby BLUMOTION można dezaktywować.

Zobacz krtki film o CLIP top BLUMOTION

CLIP top - zawias do wielu rozwiązań


Otwrzcie Państwo drzwi dla sprawdzonego zawiasu CLIP top! CLIP top oznacza wysoki komfort regulacji i montażu, niezawodne działanie i atrakcyjne wzornictwo. Z zawiasem CLIP top każde drzwi poruszają się niezawodnie. Dla klientw, ktrzy lubią energicznie zamykać drzwi, zawias CLIP top można uzupełnić o BLUMOTION dla cichego i delikatnego zamykania. Zawias CLIP top można połączyć także z TIP-ON, praktycznym wspomaganiem otwierania do mebli bez uchwytw.

MODUL - sprawdzony przez lata

Zawias MODUL to od lat sprawdzony system kombinowanej techniki nasuwu i przykręcania. W branży meblowej ten system zawiasw jest ceniony za jakości oraz wszechstronność. Klasyczne wzornictwo i niezawodne działanie - przez cały okres użytkowania mebla.