SYSTEMY DO SZUFLAD ZE STALI- TANDEMBOX I METABOX

 

TANDEMBOX - jeden program. Trzy linie

 

TANDEMBOX, sprawdzony system szuflad ze stali, oferuje różnorodne możliwości odnośnie wzornictwa. Można wybierać spośród 3 różnych linii programu - TANDEMBOX intivo, TANDEMBOX antaro i TANDEMBOX plus. Wszystkie 3 linie oferują szerokie spektrum zastosowania: od rozwiązań standardowych aż po specjalne.

Bazą tych 3 linii programu jest zawsze prowadnica TANDEMBOX. Troszczy się ona o delikatne i ciche działanie oraz wysoki komfort ruchu.

 

TANDEMBOX intivo

TANDEMBOX intivo oferuje niezliczone możliwości indywidualnego projektowania szuflad. Indywidualne wzornictwo czyni każdą kuchnię wyjątkową także od wewnątrz.

 

TANDEMBOX antaro

TANDEMBOX antaro charakteryzuje wyraźna, prostokątna forma. Spójna koncepcja kolorystyczna wszystkich komponentów podkreśla purystyczne wzornictwo linii.

 

TANDEMBOX plus

TANDEMBOX plus zachwyca dużą różnorodnością programu. Ta linia prezentuje wiele gotowych rozwiązań, które można dopasować do życzeń klientów - czy to z okrągłym relingiem czy jako szuflada z wysokimi ściankami bocznymi.

 

 

METABOX - Prosty. Dobry. Sprawdzony.

Szuflady METABOX składają się tylko z niewielkiej ilości komponentów. Ten sprawdzony system szuflad mogą Państwo zastosować do mebli w kuchni, przedpokoju, łazience oraz w biurze. METABOX jest odpowiedni nawet do mebli sklepowych. Solidne materiały i staranne wykonanie zapewniają wysoką stabilność - także w przypadku maksymalnego obciążenia, które wynosi 30 kg.

 

BLUMOTION - delikatne i ciche zamykanie szuflady METABOX

Do szuflady METABOX z częściowym wysuwem istnieje w opcji niezawodna funkcja BLUMOTION. Dzięki niej szuflada zawsze zamyka się delikatnie i cicho - niezależnie od prędkości zamykania i wagi przechowywanych w niej artykułów. Wyjątkowo praktyczne i ekonomiczne: aż do szerokości korpusu 900 mm wystarczy jedna jednostka BLUMOTION.