SYSTEMY PRZESUWNE HETTICH

RODZAJE SYSTEMW HETTICH:

  • Okucia do drzwi przesuwnych z grnym mechanizmem jezdnym
  • Okucia do drzwi przesuwnych z dolnym mechanizmem jezdnym
  • Systemy do drzwi składanych

Okucia do drzwi przesuwnych z grnym mechanizmem jezdnym

Okucia firmy Hettich do drzwi przesuwnych z grnym mechanizmem jezdnym dają możliwość tworzenia eleganckich rozwiązań dla frontw mebli. Zarwno w sypialni jak i w salonie drzwi przesuwne są rozwiązaniem, ktre pozwala do maksimum zagospodarować miejsce w szafie. Wygodny, nieograniczony dostęp do jej zawartości, brak ograniczenia powierzchni pomieszczenia przez otwarte drzwi. Lekko i cicho przesuwające się drzwi z Silent System zapewniają wyhamowane domykanie.

Okucia do drzwi przesuwnych z dolnym mechanizmem jezdnym

Okucia firmy Hettich do drzwi przesuwnych z dolnym mechanizmem jezdnym oferują najlepiej sprawdzoną technologię. Drzwi przesuwne są zawsze dobrym rozwiązaniem zarwno w meblach mieszkaniowych jak i biurowych. Wygodny, nieograniczony dostęp do zawartości szafy, brak ograniczenia powierzchni pomieszczenia przez otwarte drzwi. Drzwi przesuwane lekko i cicho.

Systemy do drzwi składanych

Rozwiązania do drzwi składanych oferowane przez firmę Hettich umożliwiają interesujący oraz rżnorodny design frontw drzwi. Swobodnie poruszające się drzwi lub systemy do drzwi składanych mocowanych do boku lub z prowadzeniem oferują szeroki wybr rozwiązań. Elementy drzwi rżnych rozmiarw, o rżnych ciężarach i wykonane z rżnych materiałw mogą być wygodnie i bezpiecznie przesuwane.