SYSTEMY PODNOŚNIKÓW DO FRONTÓW GÓRNYCH

Blum posiada w swojej ofercie systemy podnośników do frontów uchylno-składanych, uchylno-nachodzących, nad korpusem i uchylnych.

AVENTOS HF - podnośnik Blum do frontów uchylno-składanych

Aventos HF w Blum

Podnośnik AVENTOS HF jest przeznaczony do wysokich, dużych, dwuczęściowych frontów. To rozwiązanie oferuje dużą różnorodność planowania i projektowania zapewniając przy tym zawsze bezpośredni dostęp do wnętrza szafki, komfort obsługi i swobodę ruchów użytkownika kuchni.


Zobacz krótki film o Aventos HF


AVENTOS HS - podnośnik Blum do frontów uchylno-nachodzących

Aventos HS w Blum

AVENTOS HS jest idealny do dużych, jednoczęściowych frontów. Zapewnia różnorodność projektowania i komfort ruchu szafek górnych. Jak zawsze prosty i nieskomplikowany montaż, wielokrotnie nagradzane wzornictwo.

Zobacz krótki film o AVENTOS HSAVENTOS HL - podnośnik Blum do frontów nad korpusem

Aventos HL w Blum

Podnośnik AVENTOS HL jest idealnym rozwiązaniem do średnich i wysokich szafek górnych oraz do szafek wnękowych, powyżej których znajdują się jeszcze inne fronty. Ponadto, zapewnia on nieograniczony dostęp do wnętrza szafki.

Zobacz krótki film o AVENTOS HL
AVENTOS HK - podnośnik Blum do frontów uchylnych

Aventos HK w Blum

Ten podnośnik zdobył już międzynarodowe uznanie. Specjaliści doceniają AVENTOS HK jako wygodne w montażu i obsłudze rozwiązanie do średniej wielkości szafek górnych. Nie wymaga on dużej przestrzeni - także w przypadku rozwiązań pod zabudowę np. ponad lodówką.

Zobacz krótki film o AVENTOS HK

AVENTOS HK-S - podnośnik Blum do małych frontów uchylnych

Aventos HK-S w Blum

AVENTOS HK-S jest idealnym rozwiązaniem do małych szafek górnych jak również do korpusów pod zabudowę np. do wnęki ponad szafą na zapasy lub lodówką. Podnośnik idealnie wpasowuje się do bardzo małych mebli i w ten sposób uzupełnia obecny program podnośników AVENTOS.