OBRZEŻA MEBLOWE MAAG POLSKA

MAAG POLSKA- O FIRMIE

Firma MAAG Polska Spłka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. została założona w 2005 roku i jako producent profili meblowych PCV od samego początku nieustannie dostarcza na rynek krajowy, jak i zagraniczny obrzeża wysokiej jakości w konkurencyjnej cenie, dbając jednocześnie o bardzo wysoki poziom obsługi klienta, m. in.: dostarczając towar do klienta na drugi dzień roboczy oraz koszty za transport wkalkulowując w cenę produktu.

MAAG Polska rwnież w trosce o klienta oraz dbałość o oryginalność swoich wyrobw, znakuje swoje obrzeża znakiem holograficznym, dając klientowi tym samym zapewnienie o oryginalności produktu, umieszczanym na początku oraz na końcu każdego obrzeża.

Firma na terenie całego kraju posiada gęstą sieć dystrybucji, co pozwala klientowi na zakup u dowolnie wybranego przez niego dystrybutora. Zaletą produktw MAAG Polska jest zdecydowanie to, że są one produkowane z wysokiej jakości tworzywa PCV, natomiast wszystkie użyte do produkcji składniki, takie jak granulat, barwniki oraz farby nie zawierają w swoim składzie metali ciężkich (ołowiu, kadmu). Bezpieczne użytkowanie produktw MAAG Polska zapewnia uzyskany przez firmę Certyfikat Państwowego Zakładu Higieny.

Obrzeża MAAG Polska dostosowane są do dekorw oraz grubości płyt oferowanych przez wiodących producentw europejskich na rynku. Firma w swojej ofercie posiada rwnież obrzeża meblowe we wszystkich standartowych rozmiarach. Rozmiar oferowanego obrzeża zależy w głwnej mierze od grubości płyty, do ktrej dobierane jest obrzeże meblowe. Podstawową szerokością w ofercie firmy MAAG Polska jest rozmiar 22mm, ktry przeznaczony jest do płyt o grubości 18 mm. Do tego typu płyt polecane są obrzeża o grubości 2mm, 1mm, 0,6mm. Natomiast do płyt o większej grubości, płyt łączonych, blatw roboczych polecane są obrzeża o następującej grubości: 28x2mm, 32x2mm, 35x1mm, 42x2mm.

W przypadku potrzeby przez klienta innej grubości obrzeża firma MAAG Polska dysponuje rwnież możliwością wyprodukowania obrzeża w tzw.: rozmiarach niestandardowych, dostępnych na szczeglne życzenia klienta, tj.: 15x06mm, 19x06mm, 19x1mm, 19x2mm, 20x05mm, 28x06mm, 28x1mm, 44x1mm, 54x2mm.

Bogata oferta MAAG Polska pozwala na dopasowanie do gustu i potrzeb klienta obrzeży w kolorach jednolitych, drewnopodobnych, połyskowych. Firma dbając o potrzeby klientw na rynku oraz spełnianie ich oczekiwań stale się rozwija, poprzez systematyczne rozszerzanie swojej kolekcji obrzeży o nowe kolory i dekory, ktre stale wprowadza do swojej oferty.

Więcej szczegłowych informacji o produktach MAAG Polska znajduje się na stronie internetowej firmy pod adresem: www.maag-polska.pl oraz na Facebooku firmy www.facebook.com/MAAGPolska.