HÄFELE– SEKRET WSPANIAŁEJ KUCHNI

Jakość, doświadczenie i innowacja. Od niemal 90 lat Häfele dostarcza najnowocześniejsze okucia i akcesoria meblowe stolarzom na całym świecie. Dzięki temu mogą oni oferować meble doskonałe – stylowe, komfortowe, zawsze dopasowane do potrzeb Klienta. Wykonawcy mebli kuchennych zaufali niemieckiej precyzji, sile doświadczenia i innowacyjnym rozwiązaniom. To wyróżniki, które od początku stanowią o sile Häfele. Stolarze odnajdują je w całej gamie produktów firmy.

 

 

Hafele w Intar to m.in.:

  • zawiasy,
  • prowadnice,
  • systemy do drzwi przesuwnych,
  • oświetlenie meblowe,
  • złącza,
  • podpórki,
  • zawieszki,
  • uchwyty,
  • i wiele więcej.

 

Okucia są łatwe w montażu. Gwarantują szybką realizację mebli i pełną satysfakcję z końcowego efektu. Dzięki nim Klienci końcowi otrzymują produkty dopracowane w każdym calu. Ergonomiczne, komfortowe, nowoczesne. Häfele to sekret wspaniałej kuchni. Stolarzom gwarantujemy kompleksowe wsparcie techniczne oraz szkoleniowe. Bo najlepsze meble, to owoc solidnego partnerstwa.

Zobacz: www.hafele.pl

Szukaj inspiracji na: domo-kracja.pl 

 

 

 

Informacje o produktach Hafele:


Złącza meblowe: Häfele oferuje najszerszy i najbardziej różnorodny asortyment okuć konstrukcyjnych. Zaawansowana technologia Häfele pozwala na łączenie każdego materiału przy prostym montażu oraz zapewnieniu dużej stabilności kątowej. Złącza Minifix oraz Maxifix firmy Häfele weszły do języka meblarskiego na stałe jako nazwy złącz mimośrodowych.

 

Zawiasy i podnośniki: Zawiasy jak i okucia do klap w ofercie Häfele odpowiadają światowym trendom. Häfele oferuje najnowocześniejsze rozwiązania, np. zawiasy z cichym samodomykiem, a także standardowe rozwiązania – wszystkie najwyższej jakości. Podnośniki Häfele są przeznaczone do klap jedno lub dwuczęściowych, w tym również sterowanych elektrycznie. Podnośniki mogą być również wykorzystywane do podnoszenia blatu, co znacznie ułatwia pracę i pozwala zagospodarować dodatkową przestrzeń. Systemy zamknięć: Häfele oferuje różne systemy zamknięć w zależności od funkcji jaką mają spełniać. I tak od prostych, tanich rozwiązań, zamków naciskowych, obrotowych, zaczepowych, przez Push-Lock, Häfele proponuje system zamknięć elektronicznych Dialock niezbędny w salonach jubilerskich, czy biurze.

 

Prowadnice: Oferta prowadnic obejmuje prowadnice do szuflad, szaf przesuwanych i wysuwanych – ślizgowe, kryte, rolkowe, kulkowe. Funkcje dodatkowe jak samodomykanie, zabezpieczenie ruchu wstecznego, blokady, amortyzatory itp. dają nieograniczone możliwości w zabudowywaniu każdej powierzchni.

 

Systemy przesuwne: Systemy drzwi przesuwnych są niezbędne w dzisiejszej aranżacji nowoczesnych, a zarazem funkcjonalnych przestrzeni biurowych i mieszkalnych. Häfele oferuje całą gamę rozwiązań – od najprostszych po zaawansowane, również w systemie e-drive – elektrycznego zamykania drzwi do szaf. Systemy są przeznaczone zarówno do drzwi szklanych jak i drewnianych. Systemy Häfele mogą być stosowane przy bardzo dużych szafach, wyspach kuchennych, czy szafkach wiszących. Akcesoria montażowe: Häfele zapewnia całą paletę akcesoriów dodatkowych oraz montażowych ułatwiających konstrukcję i montaż mebli.

 

Oświetlenie LED Loox: Nowoczesne i energooszczędne systemy oświetlenia meblowego LED Loox, to rozwiązanie bardzo przyjazne i proste w instalacji. Całość ma charakter modułowy, a montaż sprowadza się do prawidłowego podłączenia odpowiednich wtyków pod jednostkę zasilającą. System Loox pozwala na zastosowanie różnego rodzaju przełączników, posiada wbudowane sterowanie i jest bardzo elastyczny w zastosowaniu. Może występować z oprawami LED, montowanymi w obudowie mebla lub w profilach aluminiowych, doświetlając szafki, szuflady, półki lub obszary robocze. Häfele Loox to również taśmy diodowe, które zwiększają komfort korzystania z mebli oraz zwiększają ich atrakcyjność. W połączeniu z przełącznikami, np. w postaci pokojowych czujników ruchu, taśmy i oprawy LED Häfele Loox dają możliwość realizacji nowoczesnych, inteligentnych mebli, dostosowujących się do aktualnych potrzeb użytkowników.