Fronty meblowe

We wszystkich naszych oddziałach mogą zamówić Państwo każdy rodzaj frontów meblowych: foliowane, fornirowane, drewniane, lakierowane, akrylowe, dekoracyjne. W swojej ofercie posiadamy fronty meblowe takich renomowanych producentów jak:

 PROFORM

Firma Proform to lider w branży w zakresie wzornictwa. Proform proponuje swoim klientom nowoczesne fronty MDF oklejone wysokiej klasy foliami PCV. Różnorodność zastosowanych foli daje ogromne możliwości projektowania nowoczesnych wnętrz. Proform jest także liderem innowacji na polskim rynku wprowadzając do swojej oferty nowoczesne panele ażurowe, które możemy zastosować nie tylko w kuchniach, ale także w garderobach, sypialniach, pokojach dziennych a także w biurach.

W swojej ofercie frontów Proform posiada dwie główne kolekcje o bogatym wzornictwie:

 

Kolekcję podstawową

Kolekcja podstawowa Proform oferuje eleganckie wzornictwo i harmonijne kształty. Znaleźć tu można fronty kuchenne MDF w rozmaitych barwach naturalnego drzewa, a także fronty meblowe MDF w jasnych odcieniach beżu lub bieli, zapewniające doskonałą estetykę oraz najwyższą solidność wykonania.

 

Kolekcję z uchwytami

Kolekcja z uchwytami Proform to wygodne fronty do mebli kuchennych, wykonane z dbałością nie tylko o ich najwyższą funkcjonalność, lecz również staranną estetykę. Proform to fronty kuchenne, które staną się ozdobą każdego wnętrza, niezależnie od sposobu, w jaki rozlokowane zostały meble kuchenne. Z szerokiej gamy wzorów i kolorów można z łatwością wybrać produkt zgodny z własnymi preferencjami.

Proform to także panele ozdobne MDF różnego typu: panele dekoracyjne 3D oraz ażurowe – w wielu różnych strukturach i kolorach.

 

Katalogi Proform

Proform- panele dekoracyjne Moduloform

Proform- panele ażurowe Moduloform

 

Cenniki Proform

Proform: cennik detaliczny- maskownice grzejnikowe

Proform: cennik detaliczny- maskownice grzejnikowe Classic

Proform: cennik detaliczny- moduloSTYLING

Proform: cennik detaliczny- moduloWALL

Proform: cennik detaliczny- wezgłowia

 

 WIECH

Firma Wiech zajmuje się produkcją frontów meblowych na indywidualne zamówienie klienta. Podstawowym surowcem jest płyta MDF, która jest poddawana obróbce frezowania i oklejania foliami PCV oraz PET HG w technologii 3D. Pokryte foliami elementy mogą być poddane dodatkowo procesowi patynowania i lakierowania.

Firma wykonuje również fronty w okleinach modyfikowanych i naturalnych. W stałym asortymencie można znaleźć także fronty proste, gięte, listwy wieńczące, cokołowe, pilastry oraz szkło do witryn.

 

FRONTRES

Firma Frontres s.c. oferuje najwyższej jakości fronty meblowe: proste, oklejane folią połyskową i matową, gięte, lakierowane, fornirowane, akryle. Wieloletnia praktyka, nowoczesne technologie oraz najlepsza jakość materiału do produkcji wyrobów Frontres, gwarantują wysoką jakość i trwałość produktów. Firma posiada również szeroki park maszynowy, który umożliwia tworzenie najnowszych i najbardziej wyszukanych wzorów.

Katalog produktów Frontres

 

 DREWPOL

Firma Drewpol specjalizuje się w produkcji frontów drewnianych. Dbałość o szczegóły i staranność wykonania sprawia, że fronty Drewpol sa rozpoznawalnym i cenionym produktem wśród wymagających klientów.

Drewpol- specyfikacja techniczna produktów

Drewpol- aranżacje wnętrz i produkty

 

 ZOBAL

Zobal to lider na polskim rynku w produkcji wszelkich profili aluminiowych. W ofercie znajdą Państwo 12 różnych profili ramek aluminiowych, bogaty wybór szkła tradycyjnego oraz kolorowego. Ponadto w ofercie Zobal znajdują się nowoczesne uchwyty meblowe oraz nowatorskie systemy zabudowy ściennej.

Zastosowanie aluminium pozwala na projektowanie nowoczesnych i estetycznych mebli, a nasze uchwyty w połączeniu z frontami aluminiowymi dają możliwość stworzenia niepowtarzalnych wyrobów, które charakteryzuje lekkość i elegancja. Dodatkowym atutem jest trwałość anodowanej powłoki i łatwość utrzymania w czystości.

Zobal- katalog frontów

 

 BRW

Firma znana głównie z popularnego segmentu mebli jest także uznanym producentem kuchennych frontów meblowych dla kuchni. Flagowym produktem firmy są fronty MDF oklejone folią PCV. Dodatkowo fronty mogą zostać poddane procesom patynowania i lakierowania. W ofercie także fronty w okleinach naturalnych, drewniane, fronty gięte, listwy wieńczące, pilastry oraz różne wzory szkła do witryn.
Podstawowe rodzaje frontów kuchennych produkowanych przez BRW to: klasyczne, nowoczesne i drewniane

 

BRW: Fronty kuchenne- katalog 2015


BRW: Drewniane fronty kuchenne- katalog 2015